Statystyki
- Odwiedziny: 1721978
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
LISTA PRACOWNIKÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO
W JASTRZĘBIEJ GÓRZE
2023/2024
1. | Hanna Nowak | dyrektor, informatyka, rewalidacja | |||||
2. | Iwona Idkowiak | wicedyrektor, j. polski, terapia pedagogiczna | |||||
3. | Bisewski Janusz | historia, świetlica | |||||
4. | Dampc Lidia | pracownik gospodarczy | |||||
5. | Daszczyk Jolanta | religia | |||||
6. | Deling Agnieszka | język angielski | |||||
7. | Diesner Ewa | nauczyciel wspomagający, terapia pedagogiczna | |||||
8. | Dominik Krystyna | pedagog, rewalidacja | |||||
9. | Patrycja Tomczak | psycholog | |||||
10. | Falkiewicz Barbara | nauczanie początkowe | |||||
11. | Fortuna Marzena | matematyka, chemia, fizyka | |||||
12. | Grzegórska Wioletta | pracownik gospodarczy | |||||
13. | Hałaczkiewicz Marta | sekretarz szkoły | |||||
14. | Heland Szymon | język kaszubski, świetlica | |||||
15. | Jędrzejewski Tomasz | pracownik gospodarczy | |||||
16. | Koeppen Sylwia | wychowanie przedszkolne, socjoterapia | |||||
17. | Kowalska Renata | matematyka | |||||
18. | Koziróg Daria | wychowanie przedszkolne, rewalidacja | |||||
19. | Marchewka Katarzyna | język polski, pedagog specjalny | |||||
20. | Orzeł Natalia | nauczyciel wspomagający | |||||
21. | Putkowska Monika | język polski, logopeda | |||||
22. | Rudzińska Mariola | pomoc nauczyciela | |||||
23. | Ryske Adam | przyroda, biologia, informatyka, WOS | |||||
24. | Styn Justyna | pracownik gospodarczy | |||||
25. | Szeiba Marcin | język angielski | |||||
26. | Szomborg Daria | nauczyciel wspomagający, rewalidacja | |||||
27. | Szulc Monika | język niemiecki, muzyka, plastyka, technika | |||||
28. | Szymańska Ilona | nauczanie początkowe | |||||
29. | Świątkiewicz Dominic | wychowanie fizyczne | |||||
30. | Węgrowska Lucyna | nauczanie początkowe | |||||
31. | Wiśniewska Joanna | biblioteka, świetlica | |||||
32. | Witza Iwona | geografia, EDB | |||||
33. | Groth Elżbieta | język polski | |||||
34. | Tkachuk Ivana | pomoc nauczyciela | |||||
35. | Sroczyńska Kinga | logopeda, wychowanie przedszkolne | |||||
36. | Damiana Haase - Rydelek | nauczyciel wspomagający, wychowanie przedszkolne | |||||
37. | Kondraciuk Alicja | pomoc nauczyciela |